bodybgtl bodybgtop bodybgtr
 
logo Sākums | Prese | Lapas karte         LV
headsv
headleft ProduktisplitSadarbības partnerisplitPakalpojumisplitPiegādātājisplitKontaktisplit headright
headbot
credtl x credtr
x
Prese

Gailīšos uzņēmēji dāvina salūtu

Vilnis Auzāns 31.12.2011. 16:28
Gailīšu pagasta uzņēmēji piekrituši atbalstīt pagasta pārvaldes un kultūras centra «Kamarde» ideju par dāvanu, ko 2012. gada pirmajās minūtēs pasniegt pagasta iedzīvotājiem. Par to «Bauskas Dzīvei» ziņo Bauskas kultūras centra sabiedrisko attiecību speciālists Mārcis Pļaviņš.
Pašvaldībai šogad nav līdzekļu, lai sarīkotu Uzvarā salūtu. Lai iedzīvotājiem nemazinātos svētku noskaņa, uzrunāti vietējie pagasta uzņēmēji. Piedāvājumam finansiāli atbalstīt svētku uguņošanu atsaucās kombinētās lopbarības ražotāja SIA «LRS Mūsa», lauksaimniecības uzņēmumi SIA «Uzvara-Lauks» un SIA «Agro Kamarde», ceļu un tiltu būves un uzturēšanas uzņēmums SIA «Viona». «Savējie ir jāatbalsta, mēs vienmēr esam gatavi sadarboties labu ideju īstenošanā,» atzina SIA «LRS Mūsa» ražošanas vadītājs Raitis Pavinkšnis.

Gailīšu pagasta pārvaldnieks Aleksandrs Gurkovskis priecājas par vietējo uzņēmēju atsaucību: «Lepojos ar to, ka mūsu pagastā ir ne tikai veiksmīgi un strādīgi, bet arī ļoti pretimnākoši uzņēmēji. Viņi mūsu iedzīvotājiem jaunā gada sagaidīšanu padarīs krāšņāku.» Pagasta pārvalde īpašu paldies teic Raitim Pavinkšnim, Viktoram Voitekam, Ērikam Revazjanam un Arnim Vējam.

Atsaucoties uz "Bauskas Dzīve" publikāciju.

 

.

Paši gādā kaltes un apcirkņus

Mārīte Ozoliņa 09.08.2010. 08:47 
Mainīgos laika apstākļos zemniekiem īpaši svarīgs ir nodrošinājums ar kaltēm un novietnēm ražas glabāšanai. Aizvien vairāk vidēja mēroga saimniecību atvēl naudu šīm iekārtām. SIA «Agro Kamarde» direktors Viktors Voiteks informē, ka šī gada ražas sezonai ar uzņēmuma starpniecību sagādātas sešas mobilās kaltes un četri graudu glabāšanas torņi.


Viens no tiem ir uzstādīts Codes pagasta zemnieku saimniecībā «Landmaņi», kur saimnieko Jānis Avots. Viņš bilst, ka tagad var neraizēties par ražas pirmapstrādi, jo ir pietiekama jauda kūluma žāvēšanai un arī glabāšanai.

Viktors Voiteks skaidro, ka SIA «Agro Kamarde» šis ir pirmais sadarbības gads ar Amerikas Savienoto Valstu kompāniju, kas ražo labības glabāšanas torņus un kaltes. Uz Latviju atvestas dažādas jaudas žāvēšanas iekārtas, sākot ar 3,5 tonnas lielu jaudu vienā stundā un beidzot ar 12 tonnām stundām. Uzlabojoties ekonomiskajai situācijai, lauksaimnieku pieprasījums jaunu glabātavu un kalšu iegādē varētu aktivizēties.

Atsaucoties uz "Bauskas Dzīve" publikāciju.
Noskaidros «Reģiona uzņēmēja» gada balvas ieguvēju

Kristaps Ābelnieks 28.05.2010. 14:00
Konkursa «Reģiona uzņēmējs 2009» apbalvošanas ceremonija Bauskas tautas namā notiks šovakar, 28. maijā. Uz to aicināti visi «Bauskas Dzīves» lasītāju, novadu domju un pagastu pārvalžu ieteiktie komersanti.


Arī šajā ekonomiski ne pārāk vieglajā laikā laikraksts «Bauskas Dzīve», sadarbojoties ar Hipotēku banku un apdrošināšanas akciju sabiedrību «Balta», turpina rīkot tradicionālo konkursu vietējo uzņēmēju atbalstam, skaidro laikraksta «Bauskas Dzīve» galvenā redaktore Anita Rozentāle.
Krīze ir arī iespēju laiks, domā daļa uzņēmēju. Piemēram, kad taujā, cik ilgi strādās «Balticovo», uzņēmējs Arnis Veinbergs iesmejas: «Kamēr būs izaicinājums!» Uzņēmējs nekautrējas uzstādīt augstu mērķi - kļūt par ietekmīgāko olu ražotāju pasaulē.
Balsojums, kurā tika izvirzīti seši labākie pretendenti -Igors Zolotorjovs, SIA «Lielzeltiņi» valdes priekšsēdētājs,Āris Burkāns, zemnieku saimniecības «Sējas» īpašnieks, Solveiga Ikerte, individuālā uzņēmuma «Novads» vadītāja, Gunārs Cankalis, SIA «Florabalt SIA» valdes loceklis, Arnis Veinbergs, akciju sabiedrības «Balticovo» valdes priekšsēdētājs, Viktors Voiteks SIA «Agro Kamarde» - reģiona uzņēmēja titulam, ir beidzies.

Kā jau ierasts, arī šogad saņemtas daudzas jo daudzas vēstules un zvani, kurās izteikts atbalsts apkārtnes izcilākajiem darba devējiem. Par «Agro Kamarde» vadītāju Viktoru Voiteku izsakās viņa kādreizējais priekšnieks Pēteris Briedis: «Viktors ir inteliģents vadītājs, kuram piemīt dziļa interese par darāmo.» Līdzīgus komplimentus snieguši vairums avīzes lasītāju arī par citiem komersantiem. Kurš no sešiem pretendentiem saņems reģiona uzņēmēja titulu un galveno balvu šogad? To uzzināsim šovakar, 28. maijā.

Atsaucoties uz "Bauskas Dzīve" publikāciju.

 
x
mainbot
contbgtl x contbgtr
 
cl Par mums cr
 
cl Jaunumi cr
 
cl Kontaktinformācija cr
  komb Uzņēmuma vēsture sign  
  komb Kontakti sign  
 
  jaunumi

Uzstādīta mobilā graudu kalte OZSU

21.08.2016.

 
  jaunumi

Uzstādīta mobilā graudu kalte 545XL

20.07.2016.

 
  jaunumi

Uzstādīta mobilā graudu kalte Fratelli Pedrotti

12.07.2016.

 
  jaunumi

Uzstādīta mobilā graudu kalte 845XL

01.07.2016.

 
 

Skatīt lielākā kartē

SIA «AGRO-KAMARDE»
«Grantes», Gailīšu pag, Bauskas nov., LV 3931
Tālr. 29455051, 26361631, 29483095
e-pasts: agro@agrokamarde.lv
 
 
contbgbl x contbgbr
credtl x credtr
x Kontaktinformācija   |   Uz lapas augšu x
credbl x credbr
x Autortiesības © 2010 Agro Kamarde, SIA. Visas tiesības aizsargātas. x
 
bodybgbl bodybgbot bodybgbr