bodybgtl bodybgtop bodybgtr
 
logo Sākums | Prese | Lapas karte         LV
headsv
headleft ProduktisplitSadarbības partnerisplitPakalpojumisplitPiegādātājisplitKontaktisplit headright
headbot
credtl x credtr
x
Super Flow
Kaltēšanas sistēma Super Flow.

Augstas ražības kaltēšana – lielas jaudas ventilatori un degļi kombinācijā ar liela tilpuma tvertni var kaltēšanas jaudu sasniegt līdz pat 272,2 tonnas diennaktī.

Efektīva kaltēšanas sistēma Super Flow.
  • Karstajam gaisam ir pietiekoši liela efektivitāte, iedarbībai uz kaltējamo produkciju.
  • Super Flow kaltēšanas procesā produkcija kļūst irdena, tādejādi karstajam gaisam viegli izkļūt cauri produkcijai. Ja ir nepieciešams palielināt kaltēšanas jaudu, lieliska alternatīva ir Super Flow sistēmu aprīkot ar vītņu maisītājiem, veicinot graudu uzirdināšanu un tādejādi efektīvāku gaisa caurplūdi.
  • Optimālais kaltēšanas dziļums ir nemainīgs, tas dod iespēju izmantot maksimālo kaltēšanas jaudu.
  • Ar Super Flow sistēmu mitrā produkcija tvertnē tiek lēnām, pakāpeniski kaltēta visas tvertnes diametrā, kas palielina sistēmas ražīgumu un efektivitāti nodrošinot nepārtrauktu sauso graudu plūsmu (caurplūdes kaltēšanas režīms).
Zemu izmaksu kaltēšana – Uzkarsētais gaiss, kuru piegādā Super Flow sistēmai, tiek maksimāli lietderīgi izmantots. Ārpus tvertnes izplūstošais gaiss ir maksimāli piesātināts ar tvaiku. Šis nav pakaļdarinājums citām līdzīgām kaltēšanas sistēmām, kuras nelietderīgi tērē resursus. Ar Super Flow produkcija tiek virzīta tik ātri, cik ir nepieciešams tās kaltēšanai. Produkcija netiek nelietderīgi pārkarsēta.

Super Flow sistēma ļauj kaltēt produkciju tieši tvertnē. Produkcijai kaltējoties uz tvertnes grīdas, tā tiek lēnam ar gliemežtransportieri virzīta uz tvertnes centra piltuvi. Šeit produkcija tiek savākta un tālāk virzīta pa zemtvertnes gliemežtransportieri ārā uz dzesēšanas tvertnēm.

Vienkārša ekspluatācija:

  • Automatizēta sistēma. Sensoru ierīce virs grīdas kontrolē kaltēšanas temperatūru un atkarībā no tās, graudu virzības ātrumu. Vienreiz uzstādot vajadzīgo temperatūru, ierīci nav vajadzības vairs kontrolēt. Kaut arī graudu mitrums ir nevienmērīgs, sistēma lieliski regulē kaltēšanas procesu, lai graudi izkaltētos vienmērīgi.
  • Ražas kulšana var turpināties pilnā sparā neuztraucoties par kaltēšanas jaudu. Ja ražas novākšana notiek proporcionāli ātrāk kā kaltēšanas process, produkciju var droši pildīt uzglabāšanai tajā pašā tvertnē līdz malām. Super Flow sistēma, pēc vajadzības, var kaltēt 24 stundas diennaktī pilnīgi automatizēti.
  • Produkcijas pārvietošanas darbības no Super Flow tvertnes notiek pilnībā automatizēti, tādejādi, nav jāuztraucas par ražas kulšanas pārtraukšanu. 
kalte13 kalte12
 
x
mainbot
contbgtl x contbgtr
 
  prod Glabāšanas tvertnes sign  
  prod Tvertņu izkraušanas sistēmas sign  
  prod Kaltēšanas sistēmas sign  
  prod Graudu transportēšanas iekārtas sign  
  prod Pieņemšanas piltuves sign  
  prod Graudu kaltes sign  
 
  prod  
 
  Vītnes maisītājs un graudu izkliedētājs tērauda tvertnēm sign  
  Super Flow sign  
 
contbgbl x contbgbr
credtl x credtr
x Kontaktinformācija   |   Uz lapas augšu x
credbl x credbr
x Autortiesības © 2010 Agro Kamarde, SIA. Visas tiesības aizsargātas. x
 
bodybgbl bodybgbot bodybgbr